Bezplatná konzultácia
Shifra logo

Digitálny audit

Priestoru na zlepšenie sa nájde vždy veľa. Digitalizovať vieme aj celé oddelenia, väčšinou však začíname s menším procesom, pri ktorom benefity digitalizácie uvidíte takmer okamžite. Na úvodnom workshope si prejdeme vaše firemné procesy a identifikujeme najproblémovejšie oblasti. Zistíme, s čím vám vieme pomôcť a dohodneme sa na optimálnom postupe.

01Ako začať

Zistite, ako môžeme pomôcť vašej firme dosiahnúť vyššiu efektivitu a lepšie výsledky vďaka moderným SaaS a NO CODE nástrojom, ktoré už dnes nahrádzajú potrebu drahého programovania.

V rámci osobnej alebo telefonickej konzultácie preberieme vaše potreby. Či už chcete automatizovať rutinné manuálne úlohy, zvýšiť produktivitu a efektivitu vášho tímu, minimalizovať náklady alebo chcete viac zákazníkov. Máme bohaté skúsenosti s digitalizáciou procesov, hlavne v oblasti obchodu.

02Priebeh

Spoločne identifikujeme firemné procesy a navrhneme stratégiu digitalizácie tak, aby vám priniesla očakávané výsledky.

Na workshope sa spolu s vami ponoríme do detailov vašich kľúčových procesov. Následne pripravíme dôkladnú analýzu vašich interných procesov a identifikujeme oblasti, ktoré je možné automatizovať a digitalizovať.

V rámci auditu interného prostredia prebieha aj prieskum na jednotlivých oddeleniach. Cieľom je zistiť postoj zamestnancov k používaniu existujúcich systémov, opakujúcimi sa úlohami a ich nápady pre digitalizáciu a automatizáciu.

03Čo získate

Získajte plne personalizovaný digitálny audit vašej firmy a zoznam všetkých výhod ich digitalizácie. Vo výsledku budete mať v rukách komplexnú stratégiu digitalizácie, ktorá zohľadňuje vaše potreby a ciele.

Výstupom auditu je:
➔ popis opakujúcich sa manuálnych činností zamestnancov
(denná snímka, zadávanie údajov do systémov)

➔ procesy jednotlivých oddelení spoločnosti
(biznis procesy a value stream mapping)

➔ zoznam príležitosti na digitalizáciu a automatizáciou procesov

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu

Zanechajte nám vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať

Mám záujem
Shifra konzultácia

Povedali o nás

"Všetky digitálne nástroje máme konečne integrované do jedného ekosystému. Šetrí nám to čas, znižuje námahu pri zadávaní údajov a zjednodušuje schvaľovacie procesy. To všetko nám pomáha zvýšiť svoju produktivitu a zlepšiť zákaznícku skúsenosť."

AVIS Autopožičovňa prevádzkuje viac ako 550 vozidiel vo svojej flotile.

"Integráciou CRM, naceňovacieho systému a ekonomického softvéru sme získali zníženie chybovosti zadávaných údajov zo strany obchodníkov, efektívny schvaľovací proces obchodných ponúk, automatizáciu práce v ekonomickom oddelení a prehľadný reporting pre management."

KOSIT má 13 dcérskych spoločností a zamestnáva 700 pracovníkov.

Prihláste sa na odoberanie noviniek

Zanechajte nám váš email a zostaňte informovaný o všetkom zo sveta digitalizácie

Shifra konzultácia

Ďakujeme za prejavený záujem

Zanechajte nám vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely kontaktovania

Odoslať
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.