Bezplatná konzultácia
Shifra logo

Ako na digitalizáciu firmy

Nechajte nás pozrieť sa, ako funguje vaša firma dnes. Nesľubujeme vám, že budete mať menej práce - určite však nájdeme spôsob, ako vašej firme umožniť inovovať, zrýchľovať a rásť ľahšie.

01Konzultácia

Zistite, ako môžeme pomôcť vašej firme dosiahnuť vyššiu efektivitu a lepšie výsledky vďaka moderným SaaS a NO CODE nástrojom, ktoré už dnes nahrádzajú potrebu drahého programovania.

V rámci osobnej alebo telefonickej konzultácie preberieme vaše potreby. Či už chcete automatizovať rutinné manuálne úlohy, zvýšiť produktivitu a efektivitu vášho tímu, minimalizovať náklady alebo chcete viac zákazníkov, máme bohaté skúsenosti s digitalizáciou procesov, hlavne v oblasti obchodu.

Časový rámec

1 - 2 hodiny

Výstup

cenová ponuka na digitálny audit

02Digitálny audit

Spoločne identifikujeme firemné procesy a navrhneme stratégiu digitalizácie tak, aby vám priniesla očakávané výsledky.

Na workshope sa spolu s vami ponoríme do detailov vašich kľúčových procesov. Následne pripravíme dôkladnú analýzu vašich interných procesov a identifikujeme oblasti, ktoré je možné automatizovať a digitalizovať.

Získajte tým plne personalizovaný digitálny audit vašej firmy a zoznam všetkých výhod ich digitalizácie. Vo výsledku budete mať v rukách komplexnú stratégiu digitalizácie, ktorá zohľadňuje vaše potreby a ciele.

Časový rámec

3 - 5 dní

Výstup

Personalizovaná digitálna stratégia

03Digitálna stratégia

Spojíme naše a vaše know-how a otestujeme optimalizáciu procesov navrhnutých na mieru vašej firme.

Digitálnu stratégiu rozpracujeme do časového harmonogramu, vyberieme cloudové riešenia, spoločne naplánujeme projekt aj kapacity a môžeme sa pustiť do práce.

Navrhneme vám s čím začať a aké budú jednotlivé kroky. Pripravíme detailný plán jednotlivých míľnikov, tzv. roadmapu digitalizácie aj s prioritami podľa najväčšej finančnej a časovej úspory a ďalších vašich priorít.

Časový rámec

3 - 5 dní

Výstup

roadmapa digitalizácie

04Agilný vývoj

Implementujeme rychlo, efektivne, agilne, s mininálnym zásahom do vášho pracovného tempa, aby sa vám investícia do digitalizácie vrátila čo najskôr.

Na základe digitálnej stratégie a plánu sa pustíme do vývoja a spolu s vašimi kľúčovými kolegami začneme vyskladávať optimálny proces v zvolenom softvérovom riešení. Fungujeme agilne, procesy a obrazovky vidíte priebežne, takže máte kontrolu a nečakajú vás žiadne prekvapenia na konci.

Časový rámec

1 - 3 mesiace

Výstup

digitalizovaný proces pripravený na nasadenie do praxe

05Zaškolenie

Môžete sa spoľahnúť na plynulé uvedenie zmien do praxe. Garantujeme, že celý váš tím bude riadne zaškolený.

Digitalizácia je hotová a úspešná až keď je v praxi. Preto je vždy naším cieľom, aby všetci členovia vášho tímu boli dobre zaškolení a zoznámení s novými technológiami a postupmi. Všetko im riadne a na príkladoch vysvetlíme a zodpovieme prípadné otázky.

Časový rámec

1 - 3 hodiny

Výstup

nasadená digitalizácia a zaškolený tím

06Vylepšenia

Sme pripravení pomôct vo vašej transformácii na modernú firmu.

Očakávame, že väčšina otázok príde, keď nové riešenie začnete používať. Sme pripravení odpovedať na vaše otázky a nápady na zlepšenie.

Toto je väčšinou moment, kedy objavíte kúzlo vyladeného procesu a chcete zjednodušiť viac oblastí pre hladký firemný rast. Sme pripravení v transformácii s vami ďalej pokračovať.

Časový rámec

priebežne podľa potreby

Výstup

podpora a ďalšia optimalizácia

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu

Zanechajte nám vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať

Mám záujem
Shifra konzultácia

Povedali o nás

"Všetky digitálne nástroje máme konečne integrované do jedného ekosystému. Šetrí nám to čas, znižuje námahu pri zadávaní údajov a zjednodušuje schvaľovacie procesy. To všetko nám pomáha zvýšiť svoju produktivitu a zlepšiť zákaznícku skúsenosť."

AVIS Autopožičovňa prevádzkuje viac ako 550 vozidiel vo svojej flotile.

"Integráciou CRM, naceňovacieho systému a ekonomického softvéru sme získali zníženie chybovosti zadávaných údajov zo strany obchodníkov, efektívny schvaľovací proces obchodných ponúk, automatizáciu práce v ekonomickom oddelení a prehľadný reporting pre management."

KOSIT má 13 dcérskych spoločností a zamestnáva 700 pracovníkov.

Prihláste sa na odoberanie noviniek

Zanechajte nám váš email a zostaňte informovaný o všetkom zo sveta digitalizácie

Shifra konzultácia

Ďakujeme za prejavený záujem

Zanechajte nám vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely kontaktovania

Odoslať
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.